Doplňky, které udělají z vaší ložnice nové místo: Investujte do těchto pěti věcí

Co dělá vaši ložnici zajímavou? Samotný nábytek, či barva stěny to nejsou. Mnohem více dokážou zaujmout drobné, promyšlené detaily, které dělají z místnosti neobyčejné a zajímavé místo. Pokud tedy uvažujete o menší změně, tak byste se při předělávání ložnice měli soustředit hlavně na tyto detaily.

lampy
Stolní lampy jsou nezbytností každé ložnice. Proto by neměly být brány pouze jako něco, co potřebujete a má plnit účel osvícení. Lampy jsou dnes vnímány i jako doplněk, který dokáže udělat hodně. Dodá například celé místnosti úplně jiný vzhled. Velkým trendem jsou hlavně kovové lampy, nebo ty, které jsou z minimálně dvou rozdílných materiálů. Klidně můžete volit i různé stolní lampy – na každou stranu jinou. Takto stačí málo a efekt bude skutečně velký.

květiny
Tak schválně, ve kterých místnostech máte živé, řezané květiny? Pokud tam ložnice nepatří, tak to teď hned napravte. A umístěte je do nějakých designérských váz. Tato kombinace je také zárukou změny. Květiny vnesou do pokoje „život“. Zároveň bude místnost působit trochu luxusnějším a romantičtějším dojmem. Výběr květin však podřizujte celkovému stylu vaší ložnice.

Povlečení
Jedna z nejpodstatnějších části ložnice jsou právě povlečení. Na těch byste jednoznačně neměli šetřit a také byste je neměli vybírat bez přemýšlení. Dbejte na kvalitu, ale stejně tak jejich stylovou stránku a materiál. Čím nápaditější, tím výraznější proměna pokoje bude. A nebudete muset řešit nic jiného. Vzorované, grafické, ale i jednobarevné kousky jsou vhodné, pokud, opět se budeme opakovat, budete volit kvalitu.

nástěnné doplňky
Velkou moc mají i obyčejné fotky, pokud je umístíte do zajímavých rámečků a hned několik vedle sebe. Nebo si na stěnu zavěste originální obraz, nebo jen prázdné rámečky. Všechno toto se počítá a hlavně při minimalisticky zřizovaných místnostech dokáží mít tyto banality velký efekt. Nemusíte utrácet stovky eur, pokud chcete změnit svou ložnici. A rozhodně tak ani čas.

PR článek