Inspirace na odpočinek v zahradě

Kávička na útulné terase
Ať už preferujete moderní jednoduchost, rustikální doplňky nebo vzhled klasického kamene, dopřejte si zónu odpočinku, v níž zapomenete na všechny problémy a budete si užívat jen prostor kolem vás. Vytvořte si terasu podle vlastních představ – ať už z uklidňujících barev desek BRADSTONE nebo a v inspirativním designu dlažby Rettango kombi.

Relax u bazénu
Právě bazén je často centrálním prvkem exteriéru vašeho domu. Nejen během léta je místem k odpočinku a osvěžení. Právě zde rodina tráví čas po práci či o víkendech. Proto by okolí bazénu mělo splňovat praktické, ale i estetické požadavky.

Luxusní a krásný povrch okolí bazénu vytváří přírodní kámen. Jeho nevýhodou je však vysoká cena. Oblíbenou alternativou je proto betonová dlažba imitující přírodní kámen. Elegantní řešení tak dosáhnete například s plotnami BRADSTONE Traver nebo BRADSTONE Old Town, které zaujmou strukturovaným povrchem a teplými barevnými odstíny.

Večerní grilovačka v příjemné atmosféře
Netřeba nikam chodit, když mohou jiní přijít k vám. Užijte si zahradu jako prostor na společně strávený čas s rodinou a přáteli, kteří přijdou na návštěvu, oslavu či večerní grilovačku. Pohostit všech na krásné terase či pod zahradním altánem.

K vytvoření příjemné atmosféry místa na posezení vám určitě dopomůže i krásná velkoformátová dlažba Nova 7 s jemně profilovaným povrchem a s vlnitými hranami, která se postará o přirozeně působící obraz plochy. Decentně barevně melírovaný povrch v přírodních odstínech působí velmi harmonicky a přirozeně.

PR článek