Jemné koberce pod vaše nohy: Zima nemá šanci, Zútulněte svůj domov rychle a jednoduše tímto jedním kouskem

Koberce tvoří bytový doplněk, na který mnozí lidé v moderních domácnostech zapomínají. Honosné dřevěné no i vykachličkované podlahy umí být potěchou pro oko, jsou však studené, pokud nemáte vybavené podlahové topení. Naší radou je bezpochyby zakoupit si kvalitní koberec, který dokáže v interiéru udělat divy už za pár minut.

Pro vaše pohodlí
Koberce jsou nejvhodnějším pomocníkem právě k sedačkám a k oblastem, které vyžadují vaše nohy položené na zemi. Nemusíte přitom ztratit nic z krásné prostorné podlahy, koberec jí právě naopak umí pomoci k bariér na a novému, ještě neobjevenému, pohodlí.

Pryč s chladem
Velká okna i vzdušné prostory si vybírají svou zimní daň od každého z nás. Řešením pro zabezpečení instantní dávky tepla jsou právě koberce. Nebojte se je kombinovat, řasit či vrstvit na sebe.

Malý ale efektivní
Podložku pod nohy víte efektivně volit do jakéhokoliv typu prostoru. I její malá velikost dokáže velké věci, pohlídá parkety před mokrými botami či efektivně naváže na barevné schéma vaší předsíně.

Velké plochy řešte takto
Populárními se stávají koberce právě s nízkým vlasem. Nejenže se znovu vracejí k minimalismus, poskytují i ​​usnadnění úklidu. Na neutrální barvě budete běžný nepořádek hledat mnohem horší, vhodné jsou proto i do bytů kde bývají zvířata.

PR článek