Největší trendy v bytovém designu na rok 2019: Podívejte se, co bude IN, stačí změnit detaily

geometrické vzory
Z komplikovaných tribal vzorů se to posouvá k volnějším geometrickým liniím, které mohou být i asymetrické. Do interiérového designu se dostávají například i pásky. Ty budete moci vidět nejen na stěnách, ale i nábytku a doplňcích. Zajímavou změnou v koupelnách jsou obkladačky ve tvaru šestiúhelníku, které vypadají na stěně velmi stylově a hravě zároveň.

černé koupelny
Černá působí v koupelně velmi luxusně. Horkým trendem jsou kromě tmavých kachliček i matné koupelnové sestavy. V popředí je eklektický styl, který kombinuje klasické elegantní prvky s moderními a progresivními doplňky. Nebojte se tmavé koupelny. Chce to trochu odvahy a uvidíte, že výsledek vám bude chlubit každá návštěva.

oblé tvary
Oválné či kulaté tvary se postarají o změkčení interiéru. Dodají prostoru harmonický nádech a v neposlední řadě je takový nábytek velmi praktický hlavně u dětí, protože ostré hrany jsou postrachem každého rodiče.

tmavomodrá barva
Kromě vybledlé růžové se na scénu dostává i námořnická modrá nebo navy blue. V této barvě najdete zařízené hlavně obývacího pokoje, kde gro tvoří tmavá pohovka v kombinaci s tmavomodrou stěnou. I když si myslíte, že interiér bude působit velmi mužsky, vůbec to tak není. Námořnická modrá působí opravdu elegantně a je vhodná nejen pro pány.

surové dřevo
I přírodně motivy a hlavně neopracované holé dřevo je důležitým prvkem interiérového designu v roce 2019. Ať už jsou to pníčky na místo nočních stolků, větve stromů v roli věšáků či predeľovacích stěn nebo dřevěné latě jako obklady stěn, všechny tyto nápady vnesou do domácnosti nefalšovanou dávku přírodní krásy.

PR článek