Matrace 140×200 si oblíbila celá rodina

Matrace 140×200 jsem měla v plánu vyměnit již velmi dlouhou dobu. Až před nedávnem jsem se ovšem konečně k výměně a zároveň ke koupi nových a kvalitnějších matrací, odhodlala. Již jsem totiž nemohla dále snášet úmorné bolesti zad a také krční páteře. A i když jsem dlouhou dobu vinu za mé zdravotní problémy přisuzovala své práci zdravotní sestry, v hloubi duše jsem tušila, že je na vině má stará a již proleželá matrace, a nikoliv má práce. Ve chvíli, kdy jsem tak skutečně dostála svým slovům a starou matraci jsem vyměnila za novou, se můj spánek stal skutečně dokonalým, a to nemluvě o tom, že odezněla hned celá řada mých zdravotních komplikací a také bolestí, se kterými jsem dlouhou dobu neúspěšně bojovala. 

Matrace 160×200 uspokojila i mou maminku v pečovatelském domě

Matrace 160×200, kterou jsem pořídila mé mamince, která již několik let bohužel žije v pečovatelském domě v Praze, byla dle mého názoru výhrou v loterii. Maminka si totiž dlouhou dobu stěžovala na bolesti zad, a i když jsem se jí snažila já i pečovatelky v domově jakýmkoliv způsobem ulevit od jejích komplikací se zády, všechny snahy byly naprosto marné. Maminka tak téměř denně „zobala“ prášky proti bolesti a ničila si tak své zdraví ještě o poznání více. Jsem na sebe tak trochu naštvaná za to, že mě nenapadlo mnohem dříve mamince pořídit kvalitnější matraci. Přece jen na posteli tráví většinu svého dne. Mohlo mě tak napadnout, že její bolesti souvisejí s nekvalitní matrací. Nyní je maminka naprosto spokojená a prášky na bolest již téměř vůbec nepotřebuje. 

Matrace 180×200 si nalezla místo na naší chatě

Matrace 180×200 bylo přímo jako dělaná pro naši postel na chatě, kam s mužem jezdíme každých čtrnáct dní, abychom si vyčistili hlavu a přišli na jiné myšlenky. Tato matrace nyní stojí za tím, že se i na chatě vyspíme do růžova, o čemž jsme si bohužel do této chvíle mohli nechat pouze zdát.

PR článek