Kdy kontaktovat interiérového designéra? Nečekejte zbytečně dlouho

Chystáte rekonstrukci nebo stavbu nového domu? V článku vám řekneme, kdy kontaktovat interiérového designéra, abyste dosáhli nejlepšího výsledku.

Rekonstruujete, nebo stavíte úplně nový domov? Pak vás určitě zajímá, jak docílit toho nejlepšího vzhledu. S tím vám pomůže interiérový designér. Jenže kdy je ten nejlepší čas pozvat ho ke spolupráci?

Na poslední chvíli

Velice často se stává, že lidé volají na pomoc profesionála až na poslední chvíli. Mnohdy až v průběhu samotné rekonstrukce, případně když už započala stavba. To je už relativně pozdě, ale pořád se s tím dá něco dělat. Musíte mít ovšem na paměti, že návrh designu interiéru na míru bude značně omezen tím, co už bylo postaveno. Pořád sice dostanete skvělý a unikátní výsledek, připravte se však na škrty a kompromisy. Jestliže je tedy dělat nechcete, myslete na to už předem. Ještě než položíte první cihlu.

Před započetím prací

Právě tento způsob je úplně nejlepší. Můžete si tak projít celým kolečkem a nemusíte své sny zase o něco odsouvat. Veškeré stavební práce nebo rekonstrukce totiž bude přizpůsobena kýženému výsledku. Pro začátek přijde vhod konzultace interiérového designu, kde si společně s vaším designérem sednete a vyladíte veškeré detaily. Následný návrh 3D vizualizace interiéru vám pak ukáže, jak budou vaše prostory vypadat po dokončení prací. A vzhledem k tomu, kolik je toho potřeba oběhat a zajistit ještě před započetím stavebních prací, ani nepřijdete o tolik cenný čas.

Na koho se obrátit?

Chcete mít pohodlný byt? V tom případě pro vás máme jeden tip, na koho se obrátit. Podívejte se na web Casamoderna.cz a zjistěte, jaké změny můžete provést i vy. Inspirujte se a kontaktujte společnost pro více informací. Vsaďte na spojení desítek let zkušeností v kombinací s dravým mládím, a nechte si konečně postavit interiér vašich snů. Za rozumné peníze a přesně podle vašich představ.

PR článek