Aktuální koupelnové trendy si zamilujete: Které prvky ji přemění na dokonalé domácí SPA?

Trend je jedna věc, ale detaily tvoří celek
Jaké koupelnového instalace jsou aktuální žádané a jsou skutečně trendy?

Trendy procházejí různými stádii a momentáne jsou na výsluní matné povrchové úpravy. Mosazné, zlaté či měděné baterie si lidé kdysi přiřazovaly výlučně ke classic interiérovému stylu. Dnes dokáží zamíchat karty nejen v industriálním, eklektickém či mid-century, ale i ve velmi moderním minimalistickon designu. Vracejí se mozajky, oblé art-deco tvary a monochromatikého si získává stále větší publikum.

Které doplňky podle tebe dělají koupelnu útulnou a krásnou zároveň?

S ohledem na velikost prostoru je dobré si zvážit, zda je obklad potřebný na všech plochách. Dekorační voděodolný nátěr v kombinaci s obkladem odlehčí místnost a dodá jí více ,, pokojový „pocit, stejně jako zrcadlo interiérového charakteru .. Nádobka na mýdlo, dóza na vatové tyčinky, koš na prádlo či kobereček před vanu – využijte všechny funkční věci v této místnosti a pojměte jejich designově. Udržujte čistotu, vsaďte na jemnou vůni a vaše koupelna rozhodně nabere nový rozměr.

I milovníci minimalismu si přijdou na své
Pokud člověk pak touží, jak si dokáže z koupelny doma vytvořit prostor na Vlastně „home spa“?

Koupelna by měla být u každého doma oázou čistoty. Trávíme v ní denně své rituály a její zútulnění nevyžaduje mnoho. Vsaďte na odkládací stolek plný vonných svíček, napusťte si vanu s éterickým olejem a okvětními lístky květin. Relaxační hudba a čas pro sebe Vám rozhodně ,, spa feeling „navodí.

PR článek