Moderní, praktické a nádherné bydlení v srdci Prahy, to jsou Byty u parku

Praha je tepajícím velkoměstem, kde neustále vznikají nové bytové projekty. Jedním z nich jsou i Byty u parku. Kde vznikají, v jakém stádiu se stavba nachází, jaké byty budou k dispozici a kdo stojí za návrhem projektu?

Adresa nového bydlení

Pokud jste o projektu Byty u parku v Praze ještě neslyšeli, tak bychom měli začít tím, že zmíníme, v jaké části hlavního města vlastně vzniká. Pokud vás napadl pražský Žižkov, nedaleko parku Židovské pece, máte pravdu. Park je jako dělaný pro procházky, pikniky s přáteli či je ideální také na běhání. I díky tomu, že na této adrese se právě rodí nové byty, stává se tato pražská čtvrť moderní a plně občansky vybavenou.

Představení projektu Byty u parku

Projekt začal být realizován v roce 2020, kdy započala stavba. Již před zahájením stavby ale byly jednotlivé byty nabídnuty k prodeji. Proto je s podivem, že jich stále několik čeká na své nové majitele. Stavba totiž probíhá podle plánu a již letos budou byty k dispozici k nastěhování. Na co se mohou jejich majitelé těšit? Na bydlení v prostorném či naopak minimalistickém bytě. K dispozici jsou byty od velikosti 1+kk až po 5+kk. Ke každému bytu náleží i garážové stání. Více detailních informací naleznete na webu projektu.

Jak bude projekt vypadat?

Pokud vás zajímá, jak bude projekt vypadat, podívejte se na předchozí práce pražského architektonického studia Architecture Interior Project. Díky tomu získáte lepší představu o tom, za jakými projekty architekti stojí. Byty u parku nejsou ani zdaleka jejich prvním projektem. Naopak. Mají za sebou již celou řadou úspěšné zrealizovaných staveb. Jejich specialitou ale zůstávají funkční a moderní bytové projekty.

Projekt Byty u parku nabídne nové bydlení na pražském Žižkově vhodné pro všechny.

PR článek