5 nápadů na glamour styl: zakomponovat ho i do malého prostoru a dodáte mu správný lesk

Žádný jiný styl bydlení nevysílá takovou noblesu jako právě styl glamour, který připomíná bydlení hvězd filmových pláten ze 40. let minulého století. Slovo glamour v angličtině znamená kouzlo, kouzlo či půvab. Glamour styl působí luxusním dojmem a hodí se k městskému životu. Představuje dokonalou kombinaci moderního a starožitného.Pre docílení glamour efektu vám postačí jeden či dva dominantní prvky, které dodají vašemu interiéru dynamický efekt a špetku té správné teatrálnosti, ačkoli se vaše bydlení nerozprestiera na velkém počtu čtverečních metrů.

podmanivý lesk
Jak jsme již zmínili. Glamour a lesk k sobě neoddělitelně patří. Od lesku efektu dlažby či tapety, přes metalické povrchy po imitaci drahých kamenů. Nezáleží zda půjde o zlaté, měděné či nerezové odlesky. Glamour styl se prostě musí lesknout!

Pohodlí se známkou luxusu
Ke glamour interiéru neodmyslitelně patří měkké a pohodlné čalounění. Ať už své stylové pohodlí najdete v komfortní sedačce či křesle, pocit hollywoodských luxusu bude zaručen.

charakteristický lustr
Výrazný doplněk, jakým lustr bezpochyby je, zahraje významnou roli při zrodu glamour efektu. Nezapomeňte na pravidlo číslo jedna! Velké, honosné, nepřehlédnutelné … to je to „pravé ořechové“!

Zrcadlo ve stylu baroka
Potřebujete poradit efektivní trik, který opticky zvětšit malý prostor? V prostoru použijte dominantní zrcadlo! Pokud ho bude navíc lemovat zlatý rám v barokním stylu, „Zabijte dvě mouchy jednou ranou“. Ať se líbí, zvětšený prostor v glamour stylu.

PR článek