Nejkrásnější ozdoby na vánoční stromeček: Inspirujte se aktuálními trendy

Trend, který stále trvá
Stejně jako adventní věnce, při kterých dominuje čistá krása přírody, i při výzdobě stromečku se můžete inspirovat matkou přírodou. Sušené ovoce, skořice, plody stromů, zabarvené větvičky, to vše můžete použít. Rovněž i dřevěné či slaměné ozdoby jsou stále v kurzu. Návrat k přírodě zaznamenal za poslední roky velký boom a doufejme, že zůstane co nejdéle.

látkové ozdoby
Kromě klasických skleněných koulí, zdomácněly u nás i různé ozdoby vyrobené z látek. Tento rok jsou žhavým trendem sametové, protože tento materiál ovlivnil nejen módu, ale i výrobu nábytku a tedy přirozeně i dekoraci.

Rustikální koule
Horkou novinkou jsou elegantní koule s výraznější strukturou. Působí velmi honosně, ale zároveň starodávné a to díky mírně sepraném vzhledu. Vintage nádech je velmi decentní, takže nikomu nemůže překážet. Co se týče velikosti, převažují větší rozměry koulí. To ještě více umocní jejich eleganci.

Dřevěné vyřezávané ozdoby se stříbrnou
Lidové motivy v podobě vyřezávaných dřevěných ozdob můžete zkombinovat s moderní, slavnostní stříbrnou. Výsledek je originální a nic víc váš stromeček nepotřebuje, vždyť posuďte sami. Tyto nenápadné ozdoby voní hřejivým dřevem a přírodou. Co víc si přát?

Motiv ledové královny
Jde o ozdůbky, které vypadají jakoby byly zasněžené. Ať už jsou to koule, různé postavičky či přírodně motivy, vše musí být pod pokrývkou sněhu či ledu. Když nám nesněží venku, tak aspoň nad vánočním stromkem.

PR článek