Využijte služby kvalitního a spolehlivého instalatéra z Prahy

Znát řemeslníky, na které se můžete plně spolehnout, je v dnešní době doslova vzácnost. Pokud ale hledáte šikovného, zručného a odborně znalého instalatéra v Praze a okolí, jež vám přispěchá na pomoc rychle a i přes víkend, můžete se obrátit na instalatérství Žák. Tento instalatér Praha nabízí širokou paletu služeb, a díky tomu, že mluví anglicky, potěšena bude i zahraniční klientela.

Servis po celé Praze

Společnost pana Žáka sídlí na Praze 8. Přijede ale do kterékoli části Prahy i do jejího okolí. Provozní doba je od 8 – 20 hodin od pondělí do neděle. Plumber Prague, jak se mu anglicky říká, je vám tak k dispozici i o víkendech, pokud jste v týdnu vytížení a nemůžete si vzít dovolenou v práci.

Mnoho služeb a individuální přístup

Určitě oceníte širokou nabídku prováděných prací. Plumber Žák se svým týmem provádí instalatérské i topenářské práce, ale také čištění odpadů. Zavolat jej můžete k montáži a opravě WC, montáži baterií, umyvadel, sifonu, ale také k instalaci pračky, myčky, při výměně a montáži pračkových i rohových ventilů… Provádí také kompletní rozvody vody a odpadů, pomůže při havárii na rozvodech vody.

Zajímá vás rychlá výměna bojleru Praha? Anebo chcete rekonstruovat celé bytové jádro nebo jen vyřešit ucpaný odpad u vany, umyvadla, příp. provést strojní čištění ležaté či svislé kanalizace? Vše vyřeší bez větších odkladů a k vaší plné spokojenosti.

Už i vy teď víte, že je vám k dispozici instalatér Praha pan Žák se svým zkušeným týmem, a jsou připraveni vám urychleně pomoct. Kontaktovat jej můžete na telefonu +420 723 802 552, e-mailem na adrese info@zakinstalater.cz nebo na webových stránkách instalater-praha.info, kde najdete kontaktní formulář, v němž necháte svou zprávu, a instalatér vás bude v kratičké době kontaktovat.

PR článek