Vytvořte si koutek na čtení, kde budete trávit dlouhé zimní večery: Co nesmí chybět pro dokonalou pohodu?

Najděte si koutek v obýváku nebo na nevyužitém místě na chodbě a vytěžte z něj maximum. Ideální volbou na čtecí koutek je holý nevyužitý roh. Základem je křeslo, stolek a dobrá lampa. Zbytek je už jen o zpříjemnění chvilky při knize.

pohodlné křeslo
Must have kouskem čtecího koutku je nepochybně komfortní křeslo, ve kterém sedět hodiny. Vybírejte opravdu důsledně, aby vám bylo během čtení pohodlně. Důraz klaďte na příjemné a měkké materiály na dotek. Aktuálním hitem jsou sametové křesla. Pořiďte si ke křeslu i nižší taburet nebo puff, na který si můžete vyložit nohy. Efektním kouskem je závěsné křeslo.

odkládací stolek
Patří mezi povinnou výbavu. Kde jinde byste si pak odložili, rozečtenou knihu, teplý čaj či všelijaké pamlsky? Na trhu máte obrovský výběr, ať už jsou to dřevěné, kovové nebo skleněné kousky, určitě byste si měli jeden pořídit. Experimentovat můžete is přírodním Pnom ze stromu.

Polštáře a deky
Textilní doplňky mají nejen dekorační, ale i funkční charakter. Během chladnějších večerů se zachumlejte do vlněné deky a nic víc vám nebude chybět. Během roku můžete navíc povlaky na polštáře měnit, aby vždy ladily s aktuálním ročním obdobím. Během zimy jsou top kouskem deky z extra hrubé vlny.

PR článek