Nejlepší bylinkovým recepty a tipy! Posílí imunitu, pomohou při rýmě i kašli

Z lékárny našich babiček! Na podzimní a zimní období se vyzbrojte super tipy a recepty, které vám pomohou při různých neduhů účinnou a přírodní cestou.

Právě nemoci dýchací soustavy patří mezi nejobvyklejší zdravotní potíže, které zvyknou potrápit kdykoliv během roku, ale zejména v chladnějším období.

Bolesti páteře může způsobit i časté nachlazení a časté pokašlávání. Nevyhne se vám ani v létě. zdroj: Shutterstock
Různé infekce se mohou vyskytnout v horních dýchacích cestách – nosní dutina, vedlejší nosní dutiny, nosohltan a hrtan -, ale také v dolních dýchacích cestách – v průdušnici, průduškách a plicích. Onemocnění horních a dolních cest dýchacích se obvykle neobejdou bez kašle, pocitu pálení, škrábání, rýmy, pocitu ucpaného nosu, chrapotu či horečky. Onemocnění brání bezproblémovému provádění funkcí Respirační a obvykle je nutný dostatečný odpočinek na lůžku a také léky. Najrpv však můžete sáhnout po těch, které jsou ověřeny našimi předky a vědí úžasně účinkovat. Samozřejmě, pokud by se váš stav nezlepšoval je třeba vyhledat lékaře a nemoc nezanedbat, ale pořádně se přeléčit.

Když onemocníte zkoušíte svůj stav zlepšit přírodní cestou?

Ano, mám své ověřené „babské! Triky

Ne, utíkám k lékaři, aby mi dal léky

  1. SOS koupel nohou při nachlazení

Do lavoru si připravte teplou vodu – nejteplejší, jakou vydržíte. Rozmíchejte v ní sůl a namočte do ní chodidla. Mějte je takto asi 10 minut. Potom je natřete překrojeným česnekem, lehněte si do postele, dobře se přikryjte a vypijte šálek lipového čaje s medem. Takto to dělali naše babičky, jakmile měli pocit, že prochladli nebo že na ně „něco leze“. Koupel nohou pomohl tělu, aby se prohřálo.

Účinný koupel pomůže i při nachlazení. zdroj: shutterstock.com
Určitě výborně padne i silný vývar. Přidejte do něj i tuto ingredienci a jeho účinky budou ještě blahodárnejšie:

PR článek