Taburety, pufíci a bobíci

Praktický pomocník, většinou čalouněný, umístěný vedle vaší postele, u kosmetického stolečku nebo třeba v předsíni. Říkáme mu taburet, pufík nebo bobík. Tento kousek nábytku patří k milovaným doplňkům bytů a domů všech velikostí.

K čemu taburety slouží?
Divili byste se, kolik využití takový taburet má. Hodí se skvěle do obývacího pokoje. Pokud jej umístíte k pohovce nebo křesílku, můžete jej použít jako podpěru pod nohy. Oceníte jej také na odkládání různých dek nebo přehozů. V dětském pokoji může bobík sloužit jako úložný prostor nebo jako stolička pro kamarády vašich dětí. Pokud taburet umístíte do ložnice či šatny, bude nejen praktickým kouskem, ale také krásným designovým doplňkem. V ložnici může posloužit k sezení a v šatně jako podpora při oblékání.

Druhy, barvy a materiály
Taburety můžete vybírat z nepřeberného množství tvarů, velikostí a designů. Ani barevných provedení není po málu. Můžete se držet při zemi nebo zaexperimentovat s pestrobarevnými kousky. Některé taburety lze sladit se sedací soupravou nebo zasadit do stylu ložnice a haly. Jak již bylo řečeno taburety mají spoustu využití, proto bychom měli hledět i na vhodný materiál. Většina z nich je kvůli pohodlí čalouněná, a proto je nezbytné ujistit se, že je materiál omyvatelný, nebo se dá sundat a vyčistit.

V Italieru můžete vybírat z mnoha barevných variant, stylů a velikostí. Taburety jsou malými, praktickými pomocníky a krásnými designovými doplňky, které zútulní vaši ložnici.

Předchozí článekVánoce, Vánoce přicházejí
Další článekVýhody dřevodomů
PR článek