Paletizační vidle a další stroje seženete ve specializované prodejně

I když se na trhu nachází relativně malé množství prodejců specializujících se na prodej stavebních strojů, mohli byste v jejich prodejním sortimentu narazit na nekvalitní výrobky. Pokud sháníte paletizační vidle nebo jakékoliv jiné příslušenství ke smykovému nakladači, měli byste se vždy obrátit na renomovaného prodejce s dlouholetou tradicí.

Co všechno si lze pořídit?

Prodejce stavební techniky má ve svém prodejním portfoliu prakticky všechny typy příslušenství a strojů. Ať už sháníte paletizační vidle nebo poptáváte spolehlivý smykový nakladač, u renomovaného prodejce najdete vše potřebné na jednom místě. Veškeré stroje si můžete prohlédnout na internetových stránkách, a případně si je objednat z pohodlí vašeho kancelářského křesla. Pokud si nebudete vědět rady, stačí se telefonicky obrátit na zkušeného prodejce, který vám odpoví na všechny otázky.

Sháníte náhradní díly?

Prodejna stavebních strojů se mimo nabídky paletizačních vidlí a dalšího příslušenství ke smykovým nakladačům specializuje také na prodej náhradních dílů a servis. Každý, kdo někdy pracoval se stavebními stroji totiž ví, že v případě poruchy je žádoucí dostat mašinu co nejrychleji do provozu. I v tomto případě se na prodejnu můžete obrátit, neboť spolupracuje s pravidelně školenými mechaniky, kteří mají na skladě všechny potřebné náhradní díly. Samotný servis je pak realizován přímo na stavbě, tudíž se nemusíte zatěžovat převozem rozbité techniky.

Vztahuje se na prodávanou techniku záruka?

Na veškerou prodávanou techniku a příslušenství je samozřejmě v souladu se zákonem poskytována záruka v délce 12, 24 a 36 měsíců. Její délka se liší podle konkrétního předmětu kupní smlouvy, ale o reklamační lhůtu určitě nepřijdete. V případě jakéhokoliv poškození nebo závady pochopitelně můžete uplatnit reklamaci, která se ovšem nevztahuje na škody způsobené živly. U náhradních dílů je poté poskytována záruka v délce 6 měsíců.

Sháníte paletizační vidle nebo jiné příslušenství či stavební stroj? Neváhejte se obrátit na renomovanou prodejnu stavební techniky, kde seženete všechno na jednom místě za příznivé ceny.

PR článek