Nábytek od českých poctivých ručiček

Máte v plánu se stěhovat? Uvažujete o koupi nového bytu nebo si stavíte dům? Ať tak, či tak, budete ho muset vybavit. Ty tam jsou doby, kdy lidé brali útokem obchody s levným zahraničním nábytkem, který za pár měsíců začal vrzat a za pár let se rozpadl úplně. Dnes se už opět cení kvalita a zlaté české ručičky.

Objednat si nábytek na míru je tím nejlepším způsobem, jak si vybavit domácnost moderně, účelně a funkčně. Právě v této kombinaci je uloženo tajemství úspěchu a know how, který dělá z brandu  „Truhlářství Marek“ exkluzivní a žádané zboží.

Služby od A až do ZET

V truhlářství vám zajistí komplet služby, od návrhů po realizaci. Šikovní mistři z cechu truhlářského vám vyrobí na míru nábytek do obýváku, ložnice, kuchyně, ale třeba i vestavěné skříně do šatny. Vestavěné skříně na míru vám udělají velkou službu. Úžasně hospodaří s místem a zároveň poskytnou maximum úložného prostoru.

Dají si zakomponovat do všech místností v domě a mohou šikovně vykrýt i takzvaná „hluchá“ místa. V Truhlářství Marek dokáží nabídnout nepřeberné množství variant, se kterými odborně poradí. Nabídnou výrobu i realizaci ze všech dostupných materiálů.

Ukázkové projekty napoví

Pro lepší představu je možné si online prohlédnout ukázkové projekty ložnic, kuchyněk a komplet interiérů, které hodně napoví o tom, s jakými profíky máte čest, co vše dokáží vyrobit a co vše po nich můžete žádat.

Zařídit si interiér na míru je podle architektů tou nejlepší investicí, která se vám velmi vyplatí. Nejenže budete mít naprosto komfortní bydlení podle svých představ, ale hlavně získáte jistotu, že je váš nábytek kvalitní a padne do vašich prostor jako ulitý.

Firma Truhlářství Marek se na trhu pohybuje od roku 1991. Disponuje týmem složeným z expertů v jednotlivých činnostech a jeho dobré jméno tvoří samí spokojení zákazníci.

PR článek